Краток историјат

Бест Солар ДООЕЛ Крушево врши увоз, продажба монтажа и сервис на системи за греење на топла вода, производство на струја, системи за централно греење и климатизација на вашиот дом.

Бест Солар дооел е фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на соларни системи, греење и водовод.

Нашата визија е зголемен број на задоволни коминтенти, интегрирање на опрема со најнова технологија како и работење по највисоки стандарди за квалитет, како би ја задржале и зголемиле довербата на нашите клиенти.

Бест Солар ДООЕЛ увезува и дистрибуира високо квалитетни соларни колектори  кои се изработени од најдобри материјали целосно од INOX и имаат многу долг век на траење. Системот работи потполно автономно со најдобрата pioneer  електроника.

Целиот систем има гаранција од 60 месеци. Работниот век на соларниот колектор е повеќе од 20 години.

БЕСТ СОЛАР увоз-извоз ДООЕЛ Крушево

Equipment

Lorem ipsum dolor sit amet timeam deleniti mnesarchum ex sed alii hinc dolores ad cum. 

Products

Lorem ipsum dolor sit amet timeam deleniti mnesarchum ex sed alii hinc dolores ad cum. 

Innovation

Lorem ipsum dolor sit amet timeam deleniti mnesarchum ex sed alii hinc dolores ad cum. 

Experience

Lorem ipsum dolor sit amet timeam deleniti mnesarchum ex sed alii hinc dolores ad cum. 

Краток Историјат

Бест Солар дооел е фирма чија главна дејност е увозот, трговијата, инженерингот и изведбата на инсталации во областа на соларни системи, греење и водовод.

Нашата визија е зголемен број на задоволни коминтенти, интегрирање на опрема со најнова технологија како и работење по највисоки стандарди за квалитет, како би ја задржале и зголемиле довербата на нашите клиенти.

Бест Солар ДООЕЛ увезува и дистрибуира високо квалитетни соларни колектори  кои се изработени од најдобри материјали целосно од INOX и имаат многу долг век на траење. Системот работи потполно автономно со најдобрата pioneer  електроника.

Целиот систем има гаранција од 60 месеци. Работниот век на соларниот колектор е повеќе од 20 години.

 

БЕСТ СОЛАР увоз-извоз ДООЕЛ Крушево

-Производи кои ги нудиме:
Производи за економичност, енергетска ефикасност конфор и уживање во вашиот дом.

-Квалитет и гаранција во Бест Солар
Продажба Монтажа и Сервис

Услуги:
- Сончеви системи за топла вода отворен, затворен и комбиниран систем
- Сончеви панели за производство на струја
- Централно греење со класична инсталација на бакарни цевки, со скриена инсталација, комбиниран систем, подно и ѕидно греење .
- инсталација на клима инвертер уреди


Квалитет

82%

Брзина

75%

Испорака

60%

Our Story

Magna falli option cu ius, ad pro enim comprehensam. Sea euismod salutandi consulatu in, mei no mnesarchum necessitatibus. No pro omnes ullamcorper, cu nec audiam ullamcorper. Ad clita propriae eam. Possit graecis lucilius ius ut, eos ferri dicta iudico te. Est ornatus necessitatibus an. Ex per omnis abhorreant, eos cu bonorum placerat scribentur.

BUILDING

82%

APERTMENT

75%

HOUSE

60%

Our Employee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

JONSON DOE

JONSON DOE

Repair Service

David Martin

David Martin

Architecture

Paul Smith

Paul Smith

Apartment Design

David Hammer

David Hammer

Repair Service